Banka Taşıma

Banka Taşıma

Profesyonel banka taşıma akser nakliyat olarak 1987 den beri banka, büro ve benzeri birçok iş yeri taşımış olan bir firma olan akser nakliyat otuz yıllık tecrübesiyle sizlere sorunsuz ve keyif alacağınız bir hizmet vermekteyiz.
Kurumsal taşımacılık kategorisinin başında yer alan ve güvenliğin en üst düzeyde olması gereken bir nakliye hizmeti olan Banka Taşımacılığı birçok aşamadan oluşmaktadır. Bu hizmetin verilmesi için öncelikle tüm güvenlik önlemleri alınmakta ve bankadan alınacak her türlü ürün içinde ayrı bir kayıt tutulmaktadır.
Ülkemizin artan nüfusu, insanların iş ve yaşam seçeneklerinin geniş olması nedeniyle büyük şehirlere göç etmesi gibi nedenlerden dolayı büyük şehirlerde hizmet açığı olabilmektedir. Oluşan bu hizmet açıkları bazen diğer bankaların taşınması ile azaltılabilmekte bazen de diğer şehirlerden gelen ürünler ile yeni bankaların kurulması ile oluşturulabilmektedir. Tüm bu işlemlerin hızlı, güvenli ve stabilize bir şekilde ilerlemesi ve onaylanması için mutlaka kaliteli bir nakliyat firmasına ihtiyaç bulunmaktadır. Nakliyat firması ve ekibi bu kurumsal taşımacılık işlemini kendi standartlarına göre yapacak ve sorunsuz bir iş çıkartmak için çalışmalar sergileyecektir.
Taşınacak eşyaların ve malzemelerin boyutuna, sayısına ve cinslerine göre kuruma gönderilecek araç sayıları değişebilmektedir. Genel olarak bir bankanın demirbaş ürünleri belirli olduğu için nakliyat ekipleri de ona göre hareket edebilmektedirler. Ancak bazı bankaların büyük olması ve barındırdıkları eşyaların çok olması nedeniyle nakliyeye eşlik edecek araç sayıları artırılabilmektedir. Bu duruma ister nakliye ekipleri isterseniz de sizler karar verebilir, istekte bulunabilirsiniz.
Şehir içi, Şehir dışı veya Yurt dışına taşınacak olan banka ve bankanın eşyalarının kusursuz olarak hedef adrese gönderilmesi gerekmektedir. Bu nedenle banka taşımacılığı işlemlerinde daima farklı bir strateji ve yol izlenilmesi gerekmektedir. Bu nedenle uzman ekipler tarafından da tamamen hassas bir hareket sergilenmektedir. Ayrıca uzman ekiplerimizin arasında sadece nakliye işlemini yürütmekle sorumlu kişiler değil ayrıca eşya ve malzemelerin nasıl taşınacağını belirleyen kişiler ve bu eşyaların değerini raporlayacak kişiler de bulunmaktadır. Böylece tüm her şey detaylı bir şekilde raporlanacak ve istenmesi halinde de banka yetkililerine de verilebilmektedir.
Ayrıca banka taşımacılığı sırasında, nakliye işlemi sırasında güvenlik ve koruma amacıyla özel hizmet alınabilmekte ve araçların nakliyesi sırasında güvenlik hizmeti de devam ettirilmektedir. Böylece hiçbir sorun olmadan ve güvenlik açığı olmadan taşımacılık işlemleri başarılı bir şekilde sonlanmaktadır.